Janette. Salon fryzjersko - kosmetyczny

Salon fryzjerski Skała


2014-08-24 | Dorota
★★★★★


Witam, dziś tam byłam ściąć włosy, miały być wycieniowane z grzywką na bok długość do brody, pokazałam zdjęcie chociaż pani która mnie obsługiwała nawet nie zapytała co robimy, gdybym pierwsza się nie odezwała, przez cały czas strzyżenia o nic nie zapytała odnośnie jak sobie życzę, nie informowała co robi, totalna samowolka, odniosłam wrażenie że przyjmuje mnie bo musi, zero komunikacji porostu zrobiła po swojemu nie pytając klientki o nic, efekt, spieprzone włosy, obcięte na równo do uszu bez cieniowania, jestem mega wkurzona, pani czarna niech się pani ogarnie bo jest tragedia !!! więcej tam nie pójdę !!!
2014-06-10 | wp


Że ten salon jeszcze ma jakichkolwiek klientów to chyba same koleżanki szefowej zailają jej kasę. Droga pani w dzisiejszych czasach klientowi wchodzi się w tyłek. Chyba ratuje panią jedynie to, że pani salon jest w mieścinie gdzie ma monopol. Na samym wejściu już ma się ochote uciec z tego salonu. Chciałam się umówić na czesanie ale pani szefowa zraziła mnie swoim traktowaniem jak zło konieczne.
2014-04-17 | niedoszła klientka
★★★★★


Próbowałam się umówić z kosmetyczką telefonicznie. Bardzo niemiła pani odebrała. Przy takiej obsłudze wprowadzanie opinii na stronie internetowej to fantastyczny pomysł;] Życzę sukcesów.
2014-03-02 | M.M
★★★★★


Byłam tam w piątek na poprawę grzywki, bo fryzjerka w Krakowie mi ją sp***a i muszę przyznać że teraz wygląda spoko (ścinała ją bodajże P. Anna, w każdym razie blondynka). Za całość zapłaciłam 5 zł. Na pewno tam wrócę.
2014-02-28 | Eve
★★★★★


Szefowa rzeczywiście wprowadza napiętą atmosferę, ale od tego przecież jest szefową i musi pilnować interesu. Chodzę do tego salonu od ok. 6 lat i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera i inne rzeczy mnie zupełnie nie obchodzą, grunt żebym miała ładnie ścięte/ wymodelowane włosy. A z tego salonu nie zdarzyło się jeszcze żebym wyszła niezadowolona. Jak najbardziej polecam.
2013-12-04 | klientka
★★★


Ja po części zgadzam się z opinią "niezadowolonej". Zgadzam się w kwestii "szefowej". Koszmarna kobieta, stwarza nerwową atmosferę, w powietrzu "unosi się napięcie". Ja czułam się przez to niekomfortowo. Fryzjerki są miłe, uśmiechnięte, starają się dobrze wykonywać swoją pracę, ja byłam zadowolona z fryzury. Klimat psuje jedynie ta Pani.
2013-08-28 | zadowolona od 10 lat
★★★★★


A ja chodze do nich Regularnie i jestem z ich usług bardzo zadowolona.Obsługa jest bardzo miła i profesjonalna a to co pisze niezadowolona to bzdury wyssane z palca a czy ty kobieto tam wogóle bylaś? zaby wypisywac takie osądy? pozdrawiam wszystkie zadowolone i niezadowolone panie
2013-08-22 | ANNA
★★★★★


Ciekawe ile razy "niezadowolona" w tym salonie była i dlaczego obraża personel nie każda musi mieć wygląd damy.Ja tam już chodzę 15 lat i nie spotkałam się z czym takim wręcz przeciwnie b.miło jestem zawsze obsługiwana, a takich prymitywnych klientek jak "niezadowolona" nie życzę im!!! DZIEWCZYNY GŁOWA DO GÓRY TAK TRZYMAĆ DALEJ ha ha ha
2013-08-19 | niezadowolona


ten salon to tragedia!!! odradzam każdemu korzystanie z usług fryzjerskich w tym salonie. szefowa nie szanuje pracownikow jak i klientów.

Napisz swoją opinię
Tagi: Salon fryzjerski Skała

Informujemy, że wizytówka ta jest częścią katalogu www.firmas.pl i nie stanowi oferty handlowej.     | Stwórz swoją stronę | Polityka prywatności | Aktualizuj dane lub usuń wizytówkę |