Janette. Salon fryzjersko - kosmetyczny

Salon fryzjerski Skała


2014-10-19 | MIMI
★★★★


JA JESTEM ZADOWOLONA Z USLUG P BASI CZARNEJ I INNYCH PRACOWNIC ALE TA ICH SZEFOWA TO MASAKRA CALY CZAS ZWRACA IM UWAGE JAK ROBIA MA SWOJCH PRACOWNIKOW ZA NIC NIE SZANUJE ICH DZIEWCZYNY SA ZASTRASZONE ZAL MI ICH NIECH TA KOBIETA SIE OTRZASNIE BO STRASZY SWOJM ZACHOWANIEM A
2014-10-17 | ostra


fatalna obsługa nie polecam nikomu ani ściąć ani koloru nie umieja zrobic.... pani właścicielka pozostawia wiele do życzenia hamska nie uprzejma i gburowata.Na zyldzie powinien być nr konta żeby klienci wpłacali kase bez wchodzenia
2014-10-03 | FRYZJERKA


DLA WSZYSTKICH KTÓRZY MIELI PROBLEM Z JAKA KĄWIEK OBSŁUGA CZY ŚCIĘCIE CZY FRYZURA OKOLICZNOŚCIOWĄ ,CZY FARBA CZY BALEJAGE POLECAM KONTAKT Z CECHEM RZEMIÓSŁ RÓŻNYCH:FRYZJERSTWO 12-422-70-36 ISTNIEJE COŚ TAKIEGO JAK ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ''GŁOWĘ'' OD POCZĄTKU DO KOŃCA KLIENT MA WYJŚĆ ZADOWOLONY A NIE Z ŁZAMI W OCZACH ....JAK W KAŻDEJ BRANŻY ISTNIEJE NA TAKIE USŁUGI RĘKOJMIA W RAZIE PROBLEMÓW ZGŁASZAJCIE !!!!!!!!!!!!!
2014-08-24 | Dorota
★★★★★


Witam, dziś tam byłam ściąć włosy, miały być wycieniowane z grzywką na bok długość do brody, pokazałam zdjęcie chociaż pani która mnie obsługiwała nawet nie zapytała co robimy, gdybym pierwsza się nie odezwała, przez cały czas strzyżenia o nic nie zapytała odnośnie jak sobie życzę, nie informowała co robi, totalna samowolka, odniosłam wrażenie że przyjmuje mnie bo musi, zero komunikacji porostu zrobiła po swojemu nie pytając klientki o nic, efekt, spieprzone włosy, obcięte na równo do uszu bez cieniowania, jestem mega wkurzona, pani czarna niech się pani ogarnie bo jest tragedia !!! więcej tam nie pójdę !!!
2014-06-10 | wp


Że ten salon jeszcze ma jakichkolwiek klientów to chyba same koleżanki szefowej zailają jej kasę. Droga pani w dzisiejszych czasach klientowi wchodzi się w tyłek. Chyba ratuje panią jedynie to, że pani salon jest w mieścinie gdzie ma monopol. Na samym wejściu już ma się ochote uciec z tego salonu. Chciałam się umówić na czesanie ale pani szefowa zraziła mnie swoim traktowaniem jak zło konieczne.
2014-04-17 | niedoszła klientka
★★★★★


Próbowałam się umówić z kosmetyczką telefonicznie. Bardzo niemiła pani odebrała. Przy takiej obsłudze wprowadzanie opinii na stronie internetowej to fantastyczny pomysł;] Życzę sukcesów.
2014-03-02 | M.M
★★★★★


Byłam tam w piątek na poprawę grzywki, bo fryzjerka w Krakowie mi ją sp***a i muszę przyznać że teraz wygląda spoko (ścinała ją bodajże P. Anna, w każdym razie blondynka). Za całość zapłaciłam 5 zł. Na pewno tam wrócę.
2014-02-28 | Eve
★★★★★


Szefowa rzeczywiście wprowadza napiętą atmosferę, ale od tego przecież jest szefową i musi pilnować interesu. Chodzę do tego salonu od ok. 6 lat i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera i inne rzeczy mnie zupełnie nie obchodzą, grunt żebym miała ładnie ścięte/ wymodelowane włosy. A z tego salonu nie zdarzyło się jeszcze żebym wyszła niezadowolona. Jak najbardziej polecam.
2013-12-04 | klientka
★★★


Ja po części zgadzam się z opinią "niezadowolonej". Zgadzam się w kwestii "szefowej". Koszmarna kobieta, stwarza nerwową atmosferę, w powietrzu "unosi się napięcie". Ja czułam się przez to niekomfortowo. Fryzjerki są miłe, uśmiechnięte, starają się dobrze wykonywać swoją pracę, ja byłam zadowolona z fryzury. Klimat psuje jedynie ta Pani.
2013-08-28 | zadowolona od 10 lat
★★★★★


A ja chodze do nich Regularnie i jestem z ich usług bardzo zadowolona.Obsługa jest bardzo miła i profesjonalna a to co pisze niezadowolona to bzdury wyssane z palca a czy ty kobieto tam wogóle bylaś? zaby wypisywac takie osądy? pozdrawiam wszystkie zadowolone i niezadowolone panie
2013-08-22 | ANNA
★★★★★


Ciekawe ile razy "niezadowolona" w tym salonie była i dlaczego obraża personel nie każda musi mieć wygląd damy.Ja tam już chodzę 15 lat i nie spotkałam się z czym takim wręcz przeciwnie b.miło jestem zawsze obsługiwana, a takich prymitywnych klientek jak "niezadowolona" nie życzę im!!! DZIEWCZYNY GŁOWA DO GÓRY TAK TRZYMAĆ DALEJ ha ha ha
2013-08-19 | niezadowolona


ten salon to tragedia!!! odradzam każdemu korzystanie z usług fryzjerskich w tym salonie. szefowa nie szanuje pracownikow jak i klientów.

Napisz swoją opinię
Tagi: salon fryzjerski Skała, fryzjer, strzyżenie, Skała, dobry fryzjer Skała

Informujemy, że wizytówka ta jest częścią katalogu www.firmas.pl i nie stanowi oferty handlowej.     | Stwórz swoją stronę | Polityka prywatności | Aktualizuj dane lub usuń wizytówkę |